Kasutustingimused

Tellimuse vormistamine
 
Kauba tellimiseks lisage soovitud tooted ostukorvi. Täitke kohustuslikud andmeväljad ning valige sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Tasuda saate pangalingi kaudu või arve põhjal.
Teie tellimus jõustub pärast tasumisele kuulunud summa laekumist meie arvelduskontole.
Kui ilmneb, et meil pole tellitud toodet võimalik tarnida, näiteks kui mõni kollektsioon on meile teadmata aegunud, teavitame Teid sellest esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 
Kohaletoimetamine
 
Veebipoes tellimust tehes valige kohaletoimetamise maa. Kauba saatmiskulud on kuvatud saatmisviisi juures. Ühekordne transpordi hind tuleb tasuda kuni 14 tapeedirulli kohaletoimetamise eest. Kuni 28 rulli veole arvestatakse kahekordne tasu, kuni 42 rullile kolmekordne jne.
Huvist transpordi osas teistesse riikidesse andke meile palun märku e-meili teel aadressil info@tapeet.ee.
Meie saadetised jõuavad määratud sihtpunkti üldjuhul 1-6 nädala jooksul alates tellimuse jõustumisest. Täpsem saadavuse aeg on kirjas iga toote juures.
Tellimuse tarneaega arvestatame tasu laekumise hetkest. Võtame kohustuse tarnida toode lubatud nädalate jooksul. Tarneaja pikenemisest teavitame Teid esimesel võimalusel. Teile jääb pikenenud tarneaja põhjendusel õigus oma tellimus tühistada. Tagastame tellimuse eest tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) 14 päeva jooksul tellimuse tühistamise hetkest.
 
Taganemisõigus
 
Meie e-poes sõlmitud tellimusest taganemisõigus puudub. Taganemisõigusest loobumine on e-poes tellimuse sõlmimise eelduseks. Enamus meie laiast kaubavalikust on tellimuskaup, mida tellitakse Teie individuaalse valiku ja vajamineva koguse kohaselt. Meie materjalidel on samuti nö. kehtivusaeg - partiinumber ning väikeseid koguseid ladustada ja õiglase turuhinnaga edasi müüa pole võimalik.
 
Pretensioonid ja kauba tagastamine
 
Tapeetide värvitoonid erinevad alati veidi ekraanil nähtust. Seega ei kuulu toode tooni- või faktuurierinevuse esinemisel tagastamisele. Ootame Teid tutvuma tapeedinäidistega meie salongi Tallinnas Pärnu mnt. 66.
Kauba mehhaaniliste kahjustuste olemasolul või vale toote saabumisel palume Teil võtta viivitamatult ühendust meie veebipoe Kauba tagastuse-vormil või meili teel aadressil info@tapeet.ee.
Enne tapeedi lahtilõikamist ja paigaldust palume Teil veenduda tapeedimaterjali trükikvaliteedis tapeedirulli korraks lõpuni lahti rullides. Defektide esinemisel asendame ainult lahtilõikamata rulli.
Paigaldamisel palume lähtuda ainult kaasasolnud paigaldusjuhendist. Vale paigaldusega rikutud materjali me ei asenda.
Palume olla hoolikad tapeedikoguse väljaarvestamisel. Üle- või puudujääkide eest meie endale vastutust ei võta. Puuduvad lisakogused on vaja tellida võimalikult peatselt, et vältida järgmiste partiide võimalikke toonierinevusi. Puudu jäänud materjalile soovitame teha lisatellimuse meili teel aadressil info@tapeet.ee märkides tellimusse partii numbri.